Kobylnica dentysta - stomatolog

Dołącz do nas już teraz!

Dodaj gabinet

Gabinety stomatologiczne w Kobylnicy

Znaleźliśmy dla Ciebie 1 gabinety specjalistyczne
Kobylnica dentysta - poniżej ofertę prezentują gabinety w Kobylnicy. Życzymy udanej wizyty u dentysty i wspaniałego uśmiechu - dentysta Kobylnica zapraszamy !
 • ul. Sosnowa 2

  Katarzyna Griffiths Smile Dental Studio

  Smile Dental Studio jest usytuowane w sercu Jerzykowa. W naszej praktyce oferujemy wszelkie aspekty stomatologii estetycznej i zachowawczej , protetyki i chirurgii. Nie zapomnieliśmy tez o najmłodszych. To właśnie z myślą o nich powstałaklinika dziecięca i Klub...

  ul. Sosnowa 2, Jerzykowo
  Gabinet partnerski
  • Pn-Pt 08:00 do 13:00
  • Pn-Pt 15:00 do 20:00
  • Sb 09:00 do 14:00

Dentysta stomatolog Kobylnica - gabinety oferta :

Gabinety dentystyczne w Kobylnicy oferują usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologia dziecięca (pedodoncja), stomatologia zachowawcza (leczenie chorób próchnicy, przyzębia, dziąseł i nadwrażliwości zębów, rekonstrukcje zębów, plomby, wypełnienia, endodoncja, leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (biżuteria nazębna, wybielanie zębów - laserowe, nakładkowe czy natychmiastowe). W zależności od gabinetu w Kobylnicy leczenie bezbolesne w znieczuleniu to: zabiegi w narkozie, znieczulenie miejscowe lub ogólne. Parodontologia lub periodontologia czyli piaskowanie zębów, skaling, usuwanie kamienia, profilaktyka, fluoryzacja czy lakierowanie zębów (lakowanie zębów). Stomatolodzy oferują przeglądy i konsultacje w gabinetach w Kobylnicy i są zazwyczaj bezpłatne. Każdy stomatolog zaprasza - Kobylnica dentysta.
Poznaj najlepszych. Ponad 10966 profili specjalistów.