Wrocław Ortodoncja - ortodonta

Dołącz do nas już teraz!

Dodaj gabinet

Gabinety ortodontyczne we Wrocławiu

Znaleźliśmy dla Ciebie 123 gabinety specjalistyczne

Każdy marzy o zdrowych zębach, ale niekiedy okazuje się, że samo szczotkowanie oraz czyszczenie nitką dentystyczną jest niewystarczające. Mimo regularnych wizyt u stomatologa wciąż rozwija się próchnica, a przyczyną może być wada zgryzu. Tę powinien skorygować ortodonta we Wrocławiu – specjalista określa, z jakim problemem się zmagamy – stłoczeniem, szparowatością, zatrzymanym zębem czy brakiem zawiązków zębowych i dobiera odpowiednie metody leczenia. Ortodoncja we Wrocławiu jest prężnie rozwijającą się dziedziną, dlatego w tym mieście funkcjonuje wiele specjalistycznych gabinetów, które można znaleźć za pomocą wyszukiwarki. Na liście znajduje się także ortodonta we Wrocławiu na NFZ, jednak z jego usług skorzystać mogą wyłącznie pacjenci do 12. roku życia. Należy wiedzieć o tym, że im szybciej zareagujemy na nieprawidłowości naszego uzębienia, tym efekty będą bardziej długotrwałe.

Czy warto umówić się na wizytę?

Dobry ortodonta we Wrocławiu jest w stanie stwierdzić, czy nasze uzębienie nie jest przyczyną wady wymowy. Może się okazać, że nie trzeba korzystać z usług logopedy, wystarczy tylko aparatem nazębnym skorygować zgryz, który przeszkadza nam w prawidłowym mówieniu. Dzięki temu sprawimy również, że nasz uśmiech będzie wyglądał piękniej, ale przede wszystkim zachowanie odpowiedniej higieny jamy ustnej stanie się łatwiejsze. Warto jak najwcześniej umówić się na wizytę konsultacyjną, dlatego ortodonta dziecięcy we Wrocławiu przyjmuje już najmłodszych, aby dobrać metodę leczenia odpowiadającą problemom oraz wiekowi pacjenta.

Ortodoncja - Wrocław oferta :

Wrocław Ortodoncja - powyżej gabinety ortodntyczne we Wrocławiu oferujące usługi w zakresie ortodoncji: aparaty stałe, ruchome, ceramiczne, estetyczne, kolorowe, kosmetyczne, lingwalne, metalowe, porcelanowe, przeźroczyste, retencyjne, konsulatacji ortodontycznych, leczenia wad zgryzu, mikroimplantów ortodontycznych oraz profilaktyki ortodontycznej, a także wyciągów zewnątrzustnych. Ortodonta i ortodoncja Wrocław - serdecznie zapraszamy.
Poznaj naszych specjalistów. Jest nas już 11446 w całej bazie!

Chirurgia

Implantologia

Ortodoncja

Protetyka

Rentgen