Poznań Ortodoncja - ortodonta

Dołącz do nas już teraz!

Dodaj gabinet

Gabinety ortodontyczne w Poznaniu

Znaleźliśmy dla Ciebie 65 gabinety specjalistyczne

Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu, który sprawiałby, że poczujemy się atrakcyjniej. Ten gwarantują zdrowe i proste zęby, co motywuje nas do tego, aby regularnie odwiedzać stomatologa. Ortodoncja w Poznaniu zajmuje się leczeniem wad zgryzu – stłoczenia, szparowatości, zatrzymanego zęba czy brakiem zawiązków zębowych. Niekiedy okazuje się, że to nie tylko problem natury estetycznej, ale również zdrowotnej. Nieprawidłowości w ustawieniu zębów mogą być również przyczyną wady wymowy. Nie zawsze konieczna jest wizyta u logopedy – dobry ortodonta w Poznaniu określi, czy problem leży w wadzie zgryzu i będzie potrafił dobrać odpowiednią metodę leczenia. Na problemy najlepiej reagować jak najszybciej, już w fazie rozwoju uzębienia, dlatego ortodonta dziecięcy w Poznaniu powinien jak najszybciej zobaczyć Państwa dziecko, aby określić, czy jego zgryz wymaga korekcji.

Ortodonta w Poznaniu – gdzie szukać?

Nie trzeba odwiedzać wszystkich gabinetów, jakie znajdują się w mieście, aby wybrać najwłaściwszy dla siebie. Za pomocą wyszukiwarki możliwe jest odnalezienie specjalisty, który możliwie jak najlepiej odpowiada naszym oczekiwaniom. Ortodonta w Poznaniu na NFZ również znajduje się na liście medyków – w ten sposób mogą Państwo szybko znaleźć dobrego specjalistę. Należy jednak wiedzieć, że refundowane leczenie przysługuje wyłącznie pacjentom do 12. roku życia – z tego powodu należy jak najszybciej skonsultować się z ortodontą, aby ten określił, czy noszenie aparatu nazębnego jest koniecznością.

Ortodoncja - Poznań oferta :

Poznań Ortodoncja - powyżej gabinety ortodntyczne w Poznaniu oferujące usługi w zakresie ortodoncji: aparaty stałe, ruchome, ceramiczne, estetyczne, kolorowe, kosmetyczne, lingwalne, metalowe, porcelanowe, przeźroczyste, retencyjne, konsulatacji ortodontycznych, leczenia wad zgryzu, mikroimplantów ortodontycznych oraz profilaktyki ortodontycznej, a także wyciągów zewnątrzustnych. Ortodonta i ortodoncja Poznań - serdecznie zapraszamy.
Poznaj naszych specjalistów. Jest nas już 11446 w całej bazie!

Chirurgia

Implantologia

Ortodoncja

Protetyka

Rentgen