Katowice Ortodoncja - ortodonta

Dołącz do nas już teraz!

Dodaj gabinet

Gabinety ortodontyczne w Katowicach

Znaleźliśmy dla Ciebie 60 gabinety specjalistyczne

Każdemu z nas zależy na pięknym uśmiechu, a ten gwarantują nie tylko białe, ale również proste zęby. Ortodoncja w Katowicach zajmuje się korygowaniem wad zgryzu różnego rodzaju – stłoczeniem, szparowatością, zatrzymanym zębem czy brakiem zawiązków zębowych. Wszelkie nieprawidłowości są nie tylko nieestetyczne, ale wpływają również na zdrowie. Trudniej jest zachować higienę jamy ustnej, gdy zęby na siebie nachodzą. Ortodonta w Katowicach zajmuje się profesjonalną korekcją, w efekcie której nasz uśmiech wygląda piękniej, ale również same zęby będą zdrowsze. Specjaliści oferują nie tylko aparaty ortodontyczne, ale również mikroimplanty czy wyciągi zewnątrzustne.

Gdzie szukać specjalisty?

Ortodonta w Katowicach na NFZ jest szczególnie poszukiwany, jednak należy wiedzieć, że z jego usług mogą skorzystać wyłącznie dzieci poniżej 12. roku życia. Ortodonta dziecięcy w Katowicach reaguje na problemy już na samym początku rozwoju uzębienia, dzięki czemu efekty leczenia stają się skuteczniejsze. Nie znaczy to jednak, że aparaty nazębne mogą nosić wyłącznie najmłodsi. Dobry ortodonta w Katowicach przyjmie do swojego gabinetu każdego, kto chciałby skorygować zgryz, nawet jeśli miałyby to być niewielkie, wyłącznie kosmetyczne zmiany. Za pomocą wyszukiwarki mogą Państwo znaleźć takiego specjalistę, który najlepiej odpowiada Państwa potrzebom. Nie muszą Państwo odwiedzać wszystkich gabinetów, wystarczy określić lokalizację oraz specjalizację, jaka Państwa interesuje, a z propozycji wybrać tę, która najbardziej Państwa interesuje.

Ortodoncja - Katowice oferta :

Katowice Ortodoncja - powyżej gabinety ortodntyczne w Katowicach oferujące usługi w zakresie ortodoncji: aparaty stałe, ruchome, ceramiczne, estetyczne, kolorowe, kosmetyczne, lingwalne, metalowe, porcelanowe, przeźroczyste, retencyjne, konsulatacji ortodontycznych, leczenia wad zgryzu, mikroimplantów ortodontycznych oraz profilaktyki ortodontycznej, a także wyciągów zewnątrzustnych. Ortodonta i ortodoncja Katowice - serdecznie zapraszamy.
Poznaj naszych specjalistów. Jest nas już 11446 w całej bazie!

Chirurgia

Implantologia

Ortodoncja

Protetyka

Rentgen