Łódź Ortodoncja - ortodonta

Dołącz do nas już teraz!

Dodaj gabinet

Gabinety ortodontyczne w Łodzi

Znaleźliśmy dla Ciebie 90 gabinety specjalistyczne

Właściwa higiena jamy ustnej to podstawa, aby zachować zdrowe zęby. Koniecznością są regularne wizyty u stomatologa, ale niekiedy okazuje się także, że pożądaną jest konsultacja z ortodontą. Wada zgryzu nie jest wyłącznie problemem natury estetycznej, ale również zdrowotnej. Nieprawidłowości w ustawieniu zębów sprawiają, że niekiedy trudniej jest dotrzeć szczoteczką we wszystkie miejsca, co zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia próchnicy. Ortodoncja w Łodzi zajmuje się tymi problemami, korygując ustawienie zębów. Ortodonta w Łodzi zajmuje się takimi wadami jak stłoczenie, szparowatość, zatrzymany ząb czy brak zawiązków zębowych. Do specjalisty najlepiej udać się jak najwcześniej – ortodonta w Łodzi na NFZ przyjmuje pacjentów do 12. roku życia – ci mogą liczyć na leczenie na kasę chorych. Jednocześnie znajdzie się też ortodonta dziecięcy w Łodzi prywatnie – dla tych, którzy chcieliby wybrać taki rodzaj aparatu, jaki nie podlega refundacji.

Dlaczego należy iść do ortodonty?

Za pomocą wyszukiwarki mogą Państwo znaleźć specjalistę, który odpowiada Państwa potrzebom. Należy pamiętać o tym, że dobry ortodonta w Łodzi to nie tylko taki, który naprostuje Państwa zęby, ale również dostrzeże inne problemy, np. fakt, że wada wymowy wynika ze stłoczenia zębów. Reagując na nie, można także wpłynąć na jakość mówienia, a dodatkowo na estetykę. W końcu każdy z nas marzy o zdrowych i prostych zębach, które zagwarantują olśniewający uśmiech. Należy pamiętać o tym, że ortodoncja w Łodzi nie tylko specjalizuje się w zakładaniu aparatów nazębnych, ale również mikroimplantów oraz świadczy inne usługi z zakresu korekty zgryzu.

Ortodoncja - Łódź oferta :

Łódź Ortodoncja - powyżej gabinety ortodntyczne w Łodzi oferujące usługi w zakresie ortodoncji: aparaty stałe, ruchome, ceramiczne, estetyczne, kolorowe, kosmetyczne, lingwalne, metalowe, porcelanowe, przeźroczyste, retencyjne, konsulatacji ortodontycznych, leczenia wad zgryzu, mikroimplantów ortodontycznych oraz profilaktyki ortodontycznej, a także wyciągów zewnątrzustnych. Ortodonta i ortodoncja Łódź - serdecznie zapraszamy.
Poznaj naszych specjalistów. Jest nas już 11446 w całej bazie!

Chirurgia

Implantologia

Ortodoncja

Protetyka

Rentgen