Dołącz do nas już teraz!

Dodaj gabinet

Specjalista

lek. dent. Maciej Leśków

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Staż ukończył w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wykładowca w Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pasjonat stomatologii estetycznej opartej na rekonstrukcjach adhezyjnych z zachowaniem funkcji. W codziennej praktyce kładzie szczególny nacisk na pełną diagnostykę pacjenta i przedstawienie szczegółowego planu leczenia. Zabiegi przeprowadza z należytą starannością, pracuje w powiększeniu co daje możliwość precyzyjnego wykonania swojej pracy. Podczas rekonstrukcji z dużą dozą wyobraźni przestrzennej przywraca utraconą naturalną anatomię zębów. Corocznie uczy zaawansowanych technik odtwórczych z zastosowaniem materiałów kompozytowych najzdolniejszych studentów CMUJ przygotowując ich w ten sposób do międzynarodowego konkursu Jules Alemand Trophy którego jest międzynarodowym finalistą- reprezentując Polskę po zajęciu I miejsca w etapie krajowym. Swoją wiedze i umiejętności systematycznie wzbogaca biorąc udział w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki stomatologicznej, technik adhezyjnych, Digital Smile Design, EFP, okluzji. Prywatnie tata małego Frania, miłośnik motoryzacji i nowych technologii.


Szkolenia:

  • Międzynarodowe konferencje i szkolenia z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki stomatologicznej, technik adhezyjnych, Digital Smile Design, EFP, okluzji.

Ukończone szkoły:

  • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
  • Wykładowca w Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
Poznaj naszych specjalistów. Jest nas już 11275 w całej bazie!

Chirurgia

Implantologia

Ortodoncja

Protetyka

Rentgen